Chata u Warkoczyka - Warzywniak online Chata u Warkoczyka - Warzywniak online Chata u Warkoczyka - Warzywniak online
"WARZYWA i OWOCE"
Dostawy na terenie Krakowa. Tel. 693-704-346
Chata u Warkoczyka - Warzywniak online

Płatki Migdałowe dostawa do domu na terenie Krakowa. Zamawiaj najświeższe warzywa i owoce online.
Chata u Warkoczyka gwarancja jakości i świeżości.
Płatki Migdałowe Płatki Migdałowe

Cena Detaliczna: PLN 0.00 / KG

- Produkt dostępny w sklepie internetowym
- Dostawa do domu, firmy


Informacje o Produkcie:
Migdały to produkty z rodziny orzechów. Te nasiona migdałowca są najszlachetniejsze z orzechów. Uprawiane są w dwóch wersjach: słodkiej i gorzkiej, choć migdały gorzkie są bardzo rzadko spotykane. Zawierają w sobie wiele składników odżywczych. Najczęściej stosowane jako składnik ciast i deserów. Są jadalne zarówno w stanie surowym, jak i nadaje się do przetworów. Warto wiedzieć, że w obróbce termicznej tracą swe cenne właściwości, zatem najlepiej podawać je w stanie surowym.


Właściwości Odżywcze:
"Białko Tłuszcz Węglowodany Błonnik Witaminy Tiamina Ryboflawina Niacyna Witamina B6 Kwas foliowy µg Witamina E Witamina A Minerały Wapń Żelazo Magnez Fosfor Potas Sód Cynk"


Zastosowania lecznicze:
Spożywanie migdałów zmniejsza ryzyko zachorowań na choroby sercowe, są dobre w leczeniu cukrzycy oraz wspierają odchudzanie. Łagodzą nudności w okresie ciąży. Dzięki zawartości magnezu wspomagają pracę układu nerwowego, przez co niwelują stres. Są bardzo bogate w białko, więc poleca się je sportowcom i wegetarianom. Ponadto wspomagają leczenie chorób układu moczowego i oddechowego oraz stymuliją wzrost włosów i paznokci.