Chata u Warkoczyka - Warzywniak online Chata u Warkoczyka - Warzywniak online Chata u Warkoczyka - Warzywniak online
"WARZYWA i OWOCE"
Dostawy na terenie Krakowa. Tel. 693-704-346
Chata u Warkoczyka - Warzywniak online

Ogórki Marynowane Nadziewane Kapustą dostawa do domu na terenie Krakowa. Zamawiaj najświeższe warzywa i owoce online.
Chata u Warkoczyka gwarancja jakości i świeżości.
Ogórki Marynowane Nadziewane Kapustą Ogórki Marynowane Nadziewane Kapustą

Cena Detaliczna: PLN 16.00 / KG

- Produkt dostępny w sklepie internetowym
- Dostawa do domu, firmy


Informacje o Produkcie:
"Ogórki marynowane powstają w wyniku połączenia ogórków zielonych z zalewą na bazie octu. Są składnikiem zup, sałatek a także doskonałe są jako przekąska. Dodatek kapusty wzbogaca smak ogórków o dodatkowe walory. Kiszone ogórki oraz kapusta cieszą się wielką popularnością, wśród Polaków. Zawierają wiele witamin. Połączenie tych dwóch składników to swoista bomba witaminowa. Idealne jako dodatek do potraw, ale też mogą być dodatkiem do kanapek. Taki produkt jest idealną alternatywą dla świeżych warzyw, których niestety nie możemy spożywać przez cały wok z uwagi na ich dostępność."


Właściwości Odżywcze:
"Ogórki: Witaminy: C, B2, B3, B6, B12, E, K. Kapusta: Witaminy: C, witaminy z grupy B, A, E, K, rutyna Minerały: arsen, siarka, wapń, magnez, potas, żelazo, kwas foliowy"


Zastosowania lecznicze:
Ogórki w połączeniu z kapustą to prawdziwa bomba witaminowa. Ogórki są doskonałym probiotykiem, dzięki czemu sprzyjają trawieniu i dbają o odporność organizmu. Wskazuje się tez na ich właściwości antydepresyjne i poprawiające samopoczucie. Kapusta w postaci surówki zalecana jest podczas anemii, na dolegliwości gastryczne, jelitowe, układu oddechowego czy też ogólnego osłabienia. Kapusta jest najlepszym lekiem na szkorbut. Zalecana jest też na maskość i puchlinę brzuszną.