Chata u Warkoczyka - Warzywniak online Chata u Warkoczyka - Warzywniak online Chata u Warkoczyka - Warzywniak online
"WARZYWA i OWOCE"
Dostawy na terenie Krakowa. Tel. 693-704-346
Chata u Warkoczyka - Warzywniak online

Koper Włoski Fenkuł dostawa do domu na terenie Krakowa. Zamawiaj najświeższe warzywa i owoce online.
Chata u Warkoczyka gwarancja jakości i świeżości.
Koper Włoski Fenkuł Koper Włoski Fenkuł

Cena Detaliczna: PLN 0.00 / szt.

- Produkt dostępny w sklepie internetowym
- Dostawa do domu, firmy


Informacje o Produkcie:
Koper to roślina z gatunku selerowatych. Nazywany też fenkułem. Pochodzi z krajów śródziemnomorskich, popularnie uprawiany w Polsce. Charakteryzuje się intensywnym aromatem oraz słodkim smakiem. Jest barwy intensywnie zielonej. Koper jest warzywem o szeroki zastosowaniu kulinarnym. Użyte mogą być wszystkie jego części. Dodaje się go do pieczywa, ciast, do róznorakich past i mieszanek serowych. Tradycyjny dodatek do dań rybnych, sałatek rybnych i warzywnych. Dodawany też do kiszonychn ogórków. Przyprawia się nim mieszanki ziołowe i zupy. To także składnik likierów.


Właściwości Odżywcze:
"Minerały: sód, potas, wapń, fosfor, magnez, żelazo, cynk, miedź, mangan. Witaminy: A, retinol, E, B1, B2, niacyna, B6, foliany, B12, C"


Zastosowania lecznicze:
Koper włoski obniża ciśnienie krwi, chroni przed uszkodzeniem układu krwionośnego. Jest dobry dla osób, mających problemy z wypróżnianiem, posiada również właściwości przeciwskurczowe. Na jego bazie produkowane są środki na kolkę niemowlęcą. Ponadto wzmaga apetyt. Pomaga w przeziębieniu i chroni układ immunologiczny organizmu. Dodatkowo wpływa na potencję, poprawia wzrok oraz wspiera system nerwowy człowieka.