Chata u Warkoczyka - Warzywniak online Chata u Warkoczyka - Warzywniak online Chata u Warkoczyka - Warzywniak online
"WARZYWA i OWOCE"
Dostawy na terenie Krakowa. Tel. 693-704-346
Chata u Warkoczyka - Warzywniak online

Kapusta Kiszona Biała z Jabłkiem Marchewką Cebulą i Kminkiem dostawa do domu na terenie Krakowa. Zamawiaj najświeższe warzywa i owoce online.
Chata u Warkoczyka gwarancja jakości i świeżości.
Kapusta Kiszona Biała z Jabłkiem Marchewką Cebulą i Kminkiem Kapusta Kiszona Biała z Jabłkiem Marchewką Cebulą i Kminkiem

Cena Detaliczna: PLN 8.00 / KG

- Produkt dostępny w sklepie internetowym
- Dostawa do domu, firmy


Informacje o Produkcie:
Kapusta wywodzi się z rodziny kapustowatych. Wyrózniono dziesiątki odmian, jednak nadal najpopularniejsza jest kapusta biała. Kapusta jest warzywem o szerokim zastosowaniu. Ma opinię ciężkostrawnej, nic bardziej mylnego. Kapusta leczy kaca, łagodzi choroby stawów. Liście kapusty łagodzą obrzęki i bóle stawów. Wykorzystywana w kuchni w różnej formie, tutaj- w formie surówki, pysznego dodatku do potraw. Surówki są nie dość, że smaczne, to również zdrowe. Z dodatkiem marchwi, jabłka i cebuli tworzy pyszny dodatek do potraw.


Właściwości Odżywcze:
"Witaminy: C, witaminy z grupy B, A, E, K, rutyna Minerały: arsen, siarka, wapń, magnez, potas, żelazo, kwas foliowy"


Zastosowania lecznicze:
Kapusta w postaci surówki zalecana jest podczas anemii, na dolegliwości gastryczne, jelitowe, układu oddechowego czy też ogólnego osłabienia. Kapusta jest najlepszym lekiem na szkorbut. Zalecana jest też na maskość i puchlinę brzuszną.