Chata u Warkoczyka - Warzywniak online Chata u Warkoczyka - Warzywniak online Chata u Warkoczyka - Warzywniak online
"WARZYWA i OWOCE"
Dostawy na terenie Krakowa. Tel. 693-704-346
Chata u Warkoczyka - Warzywniak online

Jabłka Zielone dostawa do domu na terenie Krakowa. Zamawiaj najświeższe warzywa i owoce online.
Chata u Warkoczyka gwarancja jakości i świeżości.
Jabłka Zielone Jabłka Zielone

- Produkt tymczasowo nie dostępny w sklepie internetowym.

Informacje o Produkcie:
"Jabłko jest owocem drzewa jabłoni. Ma postać okrągłą o soczystym i chrupkim miąższu. Jabłka swe zastosowanie odnajdują w kuchni, zarówno w postaci surowej, jak i w deserach, sokach, sałatkach czy innych potrawach. Nadają się do dłuższego przechowywania w chłodnych pomieszczeniach. Ta odmiana charakteryzuje się intensywnie zielonym kolorem skórki z mniej lub bardziej widocznymi jasnymi przetchnlinkami otoczonymi jasną obwódką. Skórka jest gładka, tłustawa i lśniąca. Miąższ mają zielonkawobiały, soczysty i jędrny o intensywnym aromacie, smak słodko-kwaśny."


Właściwości Odżywcze:
"Witaminy: Witamina A Witamina D Witamina E Witamina K Witamina C Witamina B1 Witamina B2 Witamina B3 Witamina B6 Kwas foliowy Witamina B12 Kwas pantotenowy Minerały: Wapń, żelazo, Magnez, Fosfor, Potas, Sód, Cynk, Miedź, Mangan, Selen, Fluor"


Zastosowania lecznicze:
"Jabłka są nie tylko pyszne, ale i zdrowe. Pomagają obniżyć choresterol we krwi. Działają dobrze na naszą skórę- poprawiają jej koloryt, oraz ukrwienie. Mogą zatrzymywać pojawienie się chorób cywilizacyjnych. Chronią przed zawałem i zaparciami, wzmacniają zęby. Są jednym z najmniej alergizowanych owoców, więc bez problemu można je podawać dzieciom. Wpływają na działanie białych krwinek i pozytywnie wspierają odchudzanie."