Chata u Warkoczyka - Warzywniak online Chata u Warkoczyka - Warzywniak online Chata u Warkoczyka - Warzywniak online
"WARZYWA i OWOCE"
Dostawy na terenie Krakowa. Tel. 693-704-346
Chata u Warkoczyka - Warzywniak online

Daktyle Suszone dostawa do domu na terenie Krakowa. Zamawiaj najświeższe warzywa i owoce online.
Chata u Warkoczyka gwarancja jakości i świeżości.
Daktyle Suszone Daktyle Suszone

Cena Detaliczna: PLN 0.00 / KG

- Produkt dostępny w sklepie internetowym
- Dostawa do domu, firmy


Informacje o Produkcie:
Daktyle - bakalie - owoce jadalne, zarówno po przetworzeniu, jak i na surowo. W Polsce dostępne są głównie daktyle suszone. Używane są jako przekąska lub dodatek do słodyczy, budyniów, ciast, dan. Wartość energetyczna daktyli jest większa niż w tej samej ilości mięsa wołowego, kurczaka, chleba czy ryżu. Z tego względu polecane są przy dużym wysiłku fizycznym.


Właściwości Odżywcze:
"Witaminy Witamina, Tiamina, Ryboflawina, Niacyna, Witamina B6 Kwas foliowy, Witamina A, Witamina E, Witamina K Minerały Wapń, Żelazo, Magnez, Fosfor, Potas, Sód, Cynk"


Zastosowania lecznicze:
"Zapobiegną miażdżycy, łagodzą objawy menopauzy i pomogają uporać się z zaparciami. Dzięki dużej zawartości dezoksyoksydantów wzmacniają odporność organizmu na choroby. Dzięki zawartości wapnia, zmniejszają podatność na osteoporozę i łagodzą dolegliwości związane z menopauzą. Zawierają naturalne salicylany, które działają jak aspiryna. Mają właściwości przeciwzapalne i przeciwzakrzepowe. Poleca się je przy nadciśnieniu, w chorobach układu sercowo- -naczyniowego. Są naturalnym środkiem przeczyszczającym."