Chata u Warkoczyka - Warzywniak online Chata u Warkoczyka - Warzywniak online Chata u Warkoczyka - Warzywniak online
"WARZYWA i OWOCE"
Dostawy na terenie Krakowa. Tel. 693-704-346
Chata u Warkoczyka - Warzywniak online

Czerwona Kiszona Kapusta z Jabłkiem i Marchewką dostawa do domu na terenie Krakowa. Zamawiaj najświeższe warzywa i owoce online.
Chata u Warkoczyka gwarancja jakości i świeżości.
Czerwona Kiszona Kapusta z Jabłkiem i Marchewką Czerwona Kiszona Kapusta z Jabłkiem i Marchewką

Cena Detaliczna: PLN 8.00 / KG

- Produkt dostępny w sklepie internetowym
- Dostawa do domu, firmy


Informacje o Produkcie:
Utarło się, że do kiszenia nadaje się tylko kapusta biała. Nic bardziej mylnego. Kiszonka z kapusty czerwonej jest równie smaczna i wartościowa. Swój smak zawdzięcza fermentacji, w której udział biora żywe kultury bakterii. Ma działanie antynowotworowe a ponadto jest sprzymierzeńcem dobrego trawienia i cennym źródłem błonnika. Dodatek cennych w witaminy jabłek i marchwi wzbogaca smak kapusty o ważne wartości odżywcze. Surówka z czerwonej kapusty jest smacznym dodatkiem do wielu dań a także występuje jako przekąska. Wbrez panującym opiniom nie jest ciężkostrawna.


Właściwości Odżywcze:
"Witaminy: C, witaminy z grupy B, A, E, K, rutyna Minerały: arsen, siarka, wapń, magnez, potas, żelazo, kwas foliowy"


Zastosowania lecznicze:
Kapusta czerwona posiada w sobie wszystkie zalety lecznicze kapusty białej- kapusta w postaci surówki zalecana jest podczas anemii, na dolegliwości gastryczne, jelitowe, układu oddechowego czy też ogólnego osłabienia. Kapusta jest najlepszym lekiem na szkorbut. Zalecana jest też na maskość i puchlinę brzuszną.